Oferta dla Twojej firmy

Wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań takich jak systemy fotowoltaiczne do firmy to trend, któremu warto się poddać, szczególnie mając na uwadze ogrom ich zalet. Jeżeli zależy Ci na rozwoju Twojej firmy skorzystaj z naszej oferty – jesteśmy pewni, że wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu, a darmowa energia słoneczna uskrzydli do działania!

Jakie korzyści otrzymujesz dzięki współpracy z ETIKON?

 • Oferowane przez nas rozwiązania to skuteczny sposób na wyraźne obniżenie kosztów, a wraz z nimi naprawdę widoczne oszczędności.
 • Systemy fotowoltaiki to zupełnie nowe możliwości dla Twojej firmy oraz szybki zwrot inwestycji.
 • Z naszym wsparciem i dopasowanymi indywidualnie instalacjami możesz uzyskać stabilność energetyczną i odporność na zmiany cen prądu.
 • Oferujemy atrakcyjne pakiety pro konsumenckie, a przy tym fachowe doradztwo na każdym kroku.

Fotowoltaika dla przedsiębiorstw – atrakcyjne formy finansowania i ulgi podatkowe

Decyzja o wykorzystaniu systemów fotowoltaicznych w Twoim biznesie to nie tylko oszczędności na rachunkach za prąd, ale również wiele korzyści ekonomicznych. Decydując się na instalację fotowoltaiki w swojej firmie możesz skorzystać z odliczenia pełnego VAT-u. Inwestycja ta to także koszt dla firmy, dlatego pozwala na uzyskanie odliczenia od podatku dochodowego.

Finansowanie tego rodzaju inwestycji wydaje się być niełatwym wyzwaniem, jednak korzystając z naszej pomocy, można z powodzeniem uzyskać atrakcyjne formy finansowania i dofinansowania fotowoltaiki dla firm! Co możemy Ci zaoferować w tym zakresie? Pomożemy w doborze najlepszych rozwiązań:

 • Wsparcie w uzyskaniu dofinansowania z Energia Plus,
 • Pomoc w pozyskaniu dotacji i niskoprocentowych pożyczek rządowych i samorządowych,
 • Wybór ofert leasingowych na fotowoltaikę.

Szukasz wsparcia, dodatkowych informacji lub jesteś zainteresowany naszą ofertą – zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy dostępni telefonicznie, mailowo oraz poprzez formularz kontaktowy. Możesz również skorzystać z naszego kalkulatora.

Niech zielona energia wyniesie Twój biznes na wyżyny!

wypełnij formularz - oddzwonimy i odpowiemy na wszelkie pytania

  Temat zapytania:

  Zgoda na marketing telefoniczny Etikon (czytaj więcej)

  Zgoda na marketing mailowy Etikon (czytaj więcej)

  Rozwiąż: