Oferta na fotowoltaike dla gospodarstw rolnych

Energia ze słońca to sposób na Twój rozwój! Jeżeli szukasz nowoczesnych form modernizacji gospodarstwa i pragniesz zwiększyć swoje zyski – ta oferta jest dla Ciebie Rolniku!

Jak w ETIKON pomożemy Ci w tym wyzwaniu?

Fotowoltaika dla rolnika Tania energia dla rolnika Dotacje na fotowoltaike Nowe dotacje dla rolnika na fotowoltaike Tania Fotowotlaika Fotowoltaika Warmińsko-Mazurskie
 • Nasze rozwiązania to gwarancja niższych rachunków za prąd, a wraz z nimi generowanie sporych oszczędności.
 • Zyskujesz pełną niezależność energetyczną, a Twoje gospodarstwo jest zabezpieczone przed podwyżkami cen prądu.
 • Systemy fotowoltaiczne to przyszłość, dlatego zacznij już dziś wdrażać innowacje – stań się innowatorem!
 • Z naszymi rozwiązaniami możesz zadbać o środowisko naturalne, a produkcja zielonej energii to nie tylko większa wydajność Twojego gospodarstwa, ale i wyższa jakość plonów.
 • Nasi doradcy służą wsparciem w dopasowaniu najbardziej optymalnych rozwiązań dla rolnictwa!

Innowacje z atrakcyjnym finansowaniem dla gospodarstw rolnych AgroEnergia kliknij i dowiedz się więcej

 

Fotowoltaika należy do coraz bardziej cenionych rozwiązań dla rolnictwa nie bez powodu. To dzięki niej możesz zyskać wiele ulg inwestycyjnych, ale i skorzystać z atrakcyjnych programów jak AgroEnergia czy Zielona energia w gospodarstwie rolnym, z którymi inwestycja staje się wyjątkowo opłacalną.

Możesz odliczyć nawet 25% kosztów instalacji, a co za tym idzie jest to rozwiązanie tańsze i pozwalające na uzyskanie sporych oszczędności. Już przy inwestycji na kwotę 50 000 zł, możesz odliczyć aż 12 500 zł podatku rolnego i podatek VAT w wysokości 23%!

W programie AgroEnergia możesz uzyskać nawet do 800 000 zł dotacji lub zyskać atrakcyjną formę finansowania, która się opłaca!

Natomiast w programie Zielona energia można liczyć na zwrot kosztów do 60% w przypadku młodych rolników lub do 50% w innych przypadkach

Chcesz dowiedzieć się więcej? Pragniesz zmodernizować swoje gospodarstwo, ale obawiasz się kosztów i nie wiesz jak się za to zabrać? W ETIKON nasi doradcy służą pomocą. Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, telefonicznie, mailowo lub skorzystaj z naszego kalkulatora. Wszystkie formalności związane z dotacją dla rolników na instalacje fotowoltaiczną załatwimy my, oraz udzielimy wszystkich niezbędnych informacji!

Z nami Twoje gospodarstwo może tylko zyskać!

wypełnij formularz - oddzwonimy i odpowiemy na wszelkie pytania

  Temat zapytania:

  Zgoda na marketing telefoniczny Etikon (czytaj więcej)

  Zgoda na marketing mailowy Etikon (czytaj więcej)

  Rozwiąż: