Klimatyzacje dla domu i firmy

Klimatyzacja do domu lub firmy musi spełniać określone warunki, takie jak: cicha praca jednostki wewnętrznej, energooszczędność, komfort i wysoka jakość powietrza, dostarczanego do pomieszczenia.

Zastanawiasz się od czego zacząć? Przy wyborze klimatyzacji musisz kierować się własnym komfortem oraz dostosować instalacje do własnych potrzeb aby klimatyzacja nie była za mała lub nie przewymiarowana. Musi pamiętać że klimatyzacja to nie tylko chłodzenie ale też i dogrzewanie pomieszczeń w chłodniejsze dni.

Dla czego?

Logo Haier bez tła

Wygoda

Intuicyjne sterownie oraz bardzo ciche agregaty.

Energooszczędność

Wysoka klasa energetyczna A+++

Zaawansowane oczyszczanie

Self Clean – skuteczna technologia oczyszczania i funkcja autoczyszczenia

Klimatyzacja w 3 prostych krokach

Wprowadzanie innowacji do Twojego domu, jeszcze nigdy nie było takie proste!

Wiemy że każdy dom jak i pomieszczenie jest inne dla tego zanim wykonamy wycenę to robimy audyt z klientem. Ponieważ jest wiele składowych które maja wpływ na dobór odpowiedniej klimatyzacji musi dowiedzieć się jak najwięcej aby dobrać optymalnie instalacje pod klienta. Jeżeli jest taka możliwość audyt robimy u klienta na miejscu, oglądamy wszystko dokładnie oraz wysłuchujemy potrzeb klienta. 

fotowoltaika iława jak dzialamy umowa

Po spotkaniu i przeanalizowaniu audytu następuje etap projektowania oraz dobór właściwych urządzeń. Przygotowujemy ofertę w którą dostarczamy do klienta w celu akceptacji lub ewentualnych propozycji zmian w projekcie

fotowoltaika grajewo jak dzialamy formalnosci

Kolejny etap to akceptacja klienta i podpisanie umowy na montaż instalacji. Prace wykonujemy w terminach wybranych przez Klienta. Profesjonalna ekipa wykonuje prace, a następnie dokonuje rozruchu urządzenia oraz szkoli z jego obsługi, przekazując protokół pomiarów i montażu

Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego, poprzez formularz kontaktowy lub za pośrednictwem naszego kalkulatora.

wypełnij formularz - oddzwonimy i odpowiemy na wszelkie pytania

  Temat zapytania:

  Zgoda na marketing telefoniczny Etikon (czytaj więcej)

  Zgoda na marketing mailowy Etikon (czytaj więcej)

  Rozwiąż:

  Fotowoltaika dla rolnika

  Fotowoltaika dla firm