Magazyny energii to pełna niezależność i płynne działanie

Systemy magazynowania energii (tzw. system opustów) to inwestycja w niezależność oraz ekologię. Z naszym wsparciem możesz wykorzystać 100% wyprodukowanej w panelach fotowoltaicznych energii, a jej nadwyżki pozostają do Twojej dyspozycji.

Dlaczego magazynowanie energii z ETIKON to najlepszy wybór dla Ciebie?

 • Wyprodukowana przez Twoje panele fotowoltaiczne energia pozostaje u Ciebie – nie odsyłasz jej do sieci.
 • Bez względu na przerwy w dostawie energii z sieci, Ty dysponujesz swoimi zasobami – jesteś samowystarczalny.
 • Magazyny energii nie wpływają na obciążenie sieci, a co za tym idzie zapobiegają przeciążeniom i nie powodują zakłóceń.
 • Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu Twój dom lub firma stają się bardziej ekologiczne!

Zielona energia zawsze pod ręką

Magazyn Energii to wyjątkowa forma przechowywania energii pozyskanej z instalacji fotowoltaicznych. Nadmiar energii słonecznej dzięki wykorzystaniu magazynu, pozwala wykorzystać jej zapas w razie nagłych przerw w dostawie prądu elektrycznego z sieci. Nadmiar zgromadzonej przez Ciebie energii, która nie zostaje wykorzystana na bieżące funkcjonowanie gospodarstwa domowego, rolnego czy Twojej firmy zachowujesz na okres zwiększonego zapotrzebowania na prąd lub na nieprzewidziane sytuacje.

Uwaga! Ten wyjątkowy sposób odzyskiwania energii to inwestycja, którą warto wykonać do końca 2021 roku. Z rokiem 2022 planowane są bowiem zmiany w przepisach, wedle których prosument będzie zobowiązany do sprzedawania nadwyżek wyprodukowanej energii do firm energetycznych, aby w razie potrzeby móc odkupić ją w konkurencyjnej cenie.

Masz pytania, pragniesz zainwestować w Magazyn Energii, aby cieszyć się własnymi zapasami prądu – zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

wypełnij formularz - oddzwonimy i odpowiemy na wszelkie pytania

  Temat zapytania:

  Zgoda na marketing telefoniczny Etikon (czytaj więcej)

  Zgoda na marketing mailowy Etikon (czytaj więcej)

  Rozwiąż: