ETIKON – zaufaj doświadczeniu

Etikon to firma, która swoje początki datuje na 2012 rok. Na przestrzeni ponad dziesięciu lat działalności na rynku, zdobyliśmy bogate doświadczenie oraz zadbaliśmy o satysfakcję tysięcy zadowolonych Klientów. W świadczeniu najwyższej jakości usług dbamy przede wszystkim o zapewnienie kompleksowej obsługi oraz serwisu przy dostawie i montażu instalacji fotowoltaicznych. Nasi Klienci mogą zaufać naszemu profesjonalizmowi, bowiem oferujemy fachowe doradztwo oraz pełne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji. Klienci zaufali nam już w całej Polasce. Instalacje postawiliśmy już między innymi w takich miastach jak: Warszawa, Płock, Łódź, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Olsztyn oraz wiele więcej. Działamy głównie na województwie: Warrmińsko-Mazurskim, Pomorskim, Mazowieckim, Podlaskim oraz Kujawsko-Pomorskim

Zielone źródła energii to nasza pasja, dzięki czemu każde powierzone nam zadania wykonujemy z pełnym zaangażowaniem i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Wierzymy, że to co robimy pozwala nam zmieniać świat na lepszy i przyjaźniejszy zarówno dla nas jak i środowiska naturalnego. Najlepszym dowodem na wysoką jakość naszych usług jest pełna satysfakcja naszych dotychczasowych Klientów, którzy chętnie wracają i polecają nas innym.

W Etikon:

  • Posiadamy własną ekipę montażową, która pracuje w terenie i zna się na rzeczy – nie jesteśmy sprzedawcami, my realizujemy całą inwestycję od początku do końca.
  • Zapewniamy pełną kontrolę nad jakością wykonywanych przez nas usług, wykonujemy pomiary, a także oferujemy pomoc w uruchomieniu aplikacji do monitorowania instalacji.
  • Dbamy o zapewnienie fachowego i dopasowanego do indywidualnych potrzeb doradztwa – u nas rozmawiasz z serwisantami, nie konsultantami, dlatego informacje i wsparcie otrzymujesz z pierwszej ręki.
  • Oferujemy kompleksową pomoc w kompletowaniu dokumentacji – do dyspozycji naszych Klientów pozostaje nasze biuro lokalne, w którym można załatwić wszelkie formalności.
  • Posiadamy własny serwis, dbając o opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną instalacji fotowoltaicznych.
  • Jesteśmy firmą z 10 letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej – mamy za sobą setki udanych realizacji i rekomendacje Klientów.
  • Jako lokalny przedsiębiorca działamy skupiając się na województwie warmińsko-mazurskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim, mazowieckim oraz podlaskim świadcząc usługi na najwyższym poziomie.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu i bliższego zapoznania się z nasza ofertą. Jesteśmy dostępni w naszym biurze w Szczytnie, jak również pod telefonem, mailowo lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.