ETIKON – zaufaj doświadczeniu

Etikon to firma, która swoje początki datuje na 2012 rok. Na przestrzeni już prawie dziesięciu lat działalności na rynku, zdobyliśmy bogate doświadczenie oraz zadbaliśmy o satysfakcję tysięcy zadowolonych Klientów. W świadczeniu najwyższej jakości usług dbamy przede wszystkim o zapewnienie kompleksowej obsługi oraz serwisu przy dostawie i montażu instalacji fotowoltaicznych. Nasi Klienci mogą zaufać naszemu profesjonalizmowi, bowiem oferujemy fachowe doradztwo oraz pełne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji.

Zielone źródła energii to nasza pasja, dzięki czemu każde powierzone nam zadania wykonujemy z pełnym zaangażowaniem i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Wierzymy, że to co robimy pozwala nam zmieniać świat na lepszy i przyjaźniejszy zarówno dla nas jak i środowiska naturalnego. Najlepszym dowodem na wysoką jakość naszych usług jest pełna satysfakcja naszych dotychczasowych Klientów, którzy chętnie wracają i polecają nas innym.

W Etikon:

 • Posiadamy własną ekipę montażową, która pracuje w terenie i zna się na rzeczy – nie jesteśmy sprzedawcami, my realizujemy całą inwestycję od początku do końca.
 • Zapewniamy pełną kontrolę nad jakością wykonywanych przez nas usług, wykonujemy pomiary, a także oferujemy pomoc w uruchomieniu aplikacji do monitorowania instalacji.
 • Dbamy o zapewnienie fachowego i dopasowanego do indywidualnych potrzeb doradztwa – u nas rozmawiasz z serwisantami, nie konsultantami, dlatego informacje i wsparcie otrzymujesz z pierwszej ręki.
 • Oferujemy kompleksową pomoc w kompletowaniu dokumentacji – do dyspozycji naszych Klientów pozostaje nasze biuro lokalne, w którym można załatwić wszelkie formalności.
 • Posiadamy własny serwis, dbając o opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną instalacji fotowoltaicznych.
 • Jesteśmy firmą z 10 letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej – mamy za sobą setki udanych realizacji i rekomendacje Klientów.
 • Jako lokalny przedsiębiorca działamy skupiając się na województwie warmińsko-mazurskim, świadcząc usługi na najwyższym poziomie.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu i bliższego zapoznania się z nasza ofertą. Jesteśmy dostępni w naszym biurze w Szczytnie, jak również pod telefonem, mailowo lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

wypełnij formularz - oddzwonimy i odpowiemy na wszelkie pytania

  Temat zapytania:
  Zgoda na marketing telefoniczny Etikon (czytaj więcej)
  Zgoda na marketing mailowy Etikon (czytaj więcej)
  Rozwiąż: